O mnie

IMG_20191015_073311Nazywam się Paweł Król. Jestem dyplomowanym technikiem masażystą i Terapeutą manualnym. Ukończyłem szkołę policealną MEDYK w Olsztynie. W 2009 roku zdałem egzaminy państwowe z teorii i praktyki masażu. Dzięki dwuletniej nauce w szkole medycznej nabyłem umiejętność wykonywania takich masaży, jak: leczniczy, klasyczny, relaksacyjny, izometryczny, sportowy, drenaż limfatyczny, masaż punktowy oraz masaż Shantala. Natomiast, praktyki szkolne odbywane w szpitalach i domach opieki pozwoliły mi pogłębić wiedzę teoretyczną i praktyczną na temat rehabilitacji.

Po ukończeniu szkoły przyjęto mnie do pracy w ośrodku SPA, gdzie wykonywałem masaże oraz zabiegi pielęgnacyjne na ciało. Później odbyłem staż w gabinecie rehabilitacyjnym, gdzie zostałem również zatrudniony. Ukończyłem także kurs masażu gorącymi kamieniami i bańką chińską, kurs refleksoterapii stóp oraz kurs trenera personalnego, kurs instruktor pilates i doradcy dietetycznego oraz kurs terapii punktów spustowych wraz z terapią manualną. W roku 2019 r. ukończyłem kursy Diagnostyki obrazowej (USG,RTG,MRI,Scyntygrafia) oraz Taping rehabilitacyjny. Dzięki tym doświadczeniom znacznie pogłębiłem wiedzę dotyczącą rehabilitacji, masażu, ćwiczeń i dietetyki.

Obecnie prowadzę własny gabinet w Villi Pallas. Wcześniej siedzibą firmy była Szkoła Mistrzów Tańca Pavlović oraz Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie. Mam stały kontakt z pacjentami, co pozwala mi na doskonalenie umiejętności zawodowych. Masuję osoby w różnym wieku i z różnymi schorzeniami,  dzięki czemu nauczyłem się indywidualnego podejścia do ludzi oraz analizowania każdego przypadku z osobna. Dla każdego szukam takiego rozwiązania, jakie jest według mnie właściwe. To sprawia, że liczba moich pacjentów stale wzrasta. Swoją pracę wykonuję zgodnie z zasadami etyki zawodowej.

gabinet-masaz-olsztyn