Rytuały

Spa Woman. Young Woman Gets Chocolate Body Mask at Beauty Salon
Masaż kalifornijski na bazie czekolady
Masaż całego ciała wykonywany na bazie ciepłej czekolady. Relaksuje, ujędrnia i odżywia skórę oraz koi zmysły. Wskazany dla wszystkich rodzajów skóry, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Idealny dla każdego kto potrzebuje głębokiego odprężenia. Wspaniały nie tylko dla smakoszy czekolady
Korzyści wynikające ze stosowania masażu zaliczamy :
Poprawia cyrkulację kwi
Zapobiega nadciśnieniu
Wspomaga witalności
Wzmacnia organizm
Niweluje wszelkie napięcia
Niweluje cellulit
Poprawia jakoś skóry oraz uelastycznia
Stymuluje mięśnie
Skóra przesuszona, zmęczona , matowa
Stres, zmęczenie, organizmu
Masaż wykonywany jest 100% czekoladą z domieszką olejków eterycznych, to niesamowita uczta dla ciała i ducha.
Czas zabiegu 60 min, + 20 min sauna
Cena rytuał kalifornijski 140 zł
plecy 70 zł
czas 30 min

 

 

Masaż Antystresowy

Masaż Antystresowy

Mający na celu odprężenia i zrelaksowania całego ciała. Idealna forma odpoczynku i relaksu dla osób narażonych na stres. Głównym celem masażu jest zniwelowanie wszelkich napięć  oraz w strefie psychicznej, jak również fizycznej. W masażu antystresowym skupiamy się na głowie, twarzy brzuchu oraz na kręgosłupie.  Masaż wykonywany jest na podgrzanej oliwce.

Czas 70 min

Cena 110 zł

 

Kokosowy Raj

 

Aromatyczny masaż relaksacyjny na bazie oleju kokosowego, wraz zakończeniem masażem twarzy technikami balijskimi.

Działanie masażu relaksacyjnego koncentruje się na uzdrowieniu ciała i ducha oraz przywróceniu naturalnej siły i równowagi organizmu. Wykorzystywany jest nie tylko w celach leczniczych, ale także wpływa korzystnie na odżywienie masowanych tkanek, pobudza metabolizm i przyspiesza regenerację skóry. Wzmożone krążenie limfy pobudza pracę wszystkich gruczołów i przeciwdziała zaleganiu toksycznych związków w organizmie, co przyczynia się do głębokiego oczyszczenia całego ciała. Po zakończeniu zabiegu jeszcze przez długi czas utrzymuję się efekt sprężystości i elastyczności skóry

Czas 80 min

Cena 130 zł

Rytuał Balijski

Zabieg jest wykonywany na stole do masażu. Masażysta wykonuje ruchy płynnie, mocno, uwalniając w ten sposób napięcie. Działa rozluźniająco, pobudza krążenie krwi, następuje poprawa przemiany materii. Działaniu rozluźniającym, relaksującym i uspokajającym. W masażu są stosowane różne techniki jak: głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, akupresura, oraz olejki eteryczne o działaniu rozluźniającym, relaksującym i uspokajającym.

Masaż balijski to nie tylko stan rozluźnienia, relaksu, ale także ma działanie zdrowotne – wspomagane dodatkowo olejkami eterycznymi, bądź też kadzidełkami i muzyką. Rozpoczyna się Od kąpielą stóp(peeling z soli morza martwego z olejkami eterycznymi) i jednoczesnym masowaniu karku szyję  na podgrzanej oliwce. Następnie przejściu do masażu całego ciała. Inspirowanego technikami balijskimi. Całość kończy się delikatnym relaksującym wraz z uciskami balijskimi masażem twarzy i głowy. Cały rytuał jest zakończonym sauny fińską która ma olbrzymi wpływ na nasze ciało, zmęczenie, codzienne nerwy wszystko to nie pozostaje bez wpływu zdrowie człowieka. Wizyta w saunie pozwoli wyeliminować skutki przemęczenia, pomoże usunąć toksyny z organizmu, poprawi krążenie i zapewni relaksację.

Czas zabiegu 80 minut Cena 150 zł